ANTROPOSOFICKÁ MEDICÍNA

WWW.SALF.CZ

  Společnost antroposofických lékařů a farmaceutů SALF Vás srdečně zve na seminář

Jmelí a Heleborus prevence a léčba onkologických onemocnění.

 • 18. a 19. ledna 2019 – kongresové centrum hotelu ILF, Budějovická 15/743, Praha 4

Hlavní přenášející Dr. med. Johaness Wilkens

  Extrakty ze jmelí z různých stromů se osvědčují jako vynikající léčiva v terapii nádorových onemocnění, jak přesvědčivě dokládají studie a kazuistiky. Léčba jmelím se používá po celé Evropě, nejvíce však ve  Švýcarsku, Německu a Rakousku na klinikách, univerzitních nemocnicích i v ordinacích lékařů a je hrazena u onkologických pacientů zdravotními pojišťovnami. Klinické zkušenosti ukazují, že ve spojení s konvenční léčbou je možno u onkologických pacientů významně zvýšit podíl vyléčených, nebo minimálně prodloužit délku a kvalitu života. Jmelí  nejintenzivněji  projeví svou sílu, když strom, na němž roste a z nějž  čerpá živiny, podobá svým charakterem nemocnému člověku.
  Dr. Wilkens, vynikající znalec této oblasti, léčbu jmelím významně rozvinul. Na semináři představí 13 druhů jmelí ve spojení se stromem a člověkem. Diferencovaná a individuální aplikace preparátů se jmelím může zřetelně zvýšit šance pacientů na vyléčení. Rozhodující význam pro výběr správného preparátu ze jmelí je typologická shoda, která vyplývá  z analogie mezi stromem a člověkem.
  Preparáty se jmelím  se velmi úspěšně používají také preventivně při riziku vzniku rakoviny a u pacientů s pozitivní rodinnou anamnézou, u geneticky podmíněných typů rakoviny a také při různých degenerativních chorobách a chronických infekčních onemocnění jako je např. borelióza.
  ………………………………………………………………………………………………………….
 
Účastnický poplatek 2400 Kč
zvýhodněná platba do 31.12.2018 1900 Kč
zvýhodněná platba do 10.1.2019 2200 Kč
 
Účastnický poplatek pro členy Společnosti antroposofických lékařů a farmaceutů 2000 Kč
– zvýhodněná platba do 31.12.2018 1500 Kč
– zvýhodněná platba do 10.1.2019 1800 Kč
 
  Platbu zasílejte na číslo účtu: 2801182368/2010, (do kolonky zpráva pro příjemce vyplňte jméno).
   Nocleh v Hotelu ILF mají  účastníci kursu za  zvýhodněnou cenu. (Nutné nahlásit při rezervaci.) Dvoulůžkový pokoj se snídaní  1240 Kč,  jednolůžkový pokoj  se snídaní  920 Kč.
   Poloha hotelu: metro, trasa C, stanice Budějovická
   …………………………………………………………………………………………………….
   Na setkání  s Vámi  se těší
   Dr. med. Johannes Wilkens
   MUDr.Andrea Málková
   MUDr. Michaela Wimmerová
   MUDr. Peter Jasný